LKS1V392MESY
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKS1V392MESY
JLCPCB Part #
C1498557
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.7A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 20mm 30mm 35V 3900uF ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS