450MXC82MEFCSN22X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450MXC82MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1602502
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V 640mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS