450HXC100MEFCSN25X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450HXC100MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C3725102
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 450V 990mA@120Hz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS