400SXG120MEFCSN22X30
MFR.Part #
400SXG120MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1604694
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 400V 750mA@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors