450MXC100MEFCSN25X30
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450MXC100MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1650504
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V 966mA@10kHz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS