450MXG180MEFCSN25X30
MFR.Part #
450MXG180MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C5511177
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.27A@120Hz 10mm 180uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V ±20% Plugin,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS