450HXC82MEFCSN25X25
MFR.Part #
450HXC82MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1606439
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 25mm 450V 810mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS