25YXF2200MEFCGC16X25
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25YXF2200MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1580436
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.48A@120Hz 10000hrs@105℃ 16mm 2200uF 25V 25mm 34mΩ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS