450HXC82MEFCSN22X35
MFR.Part #
450HXC82MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1606870
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 35mm 450V 810mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS