400BXC22MEFC16X20
MFR.Part #
400BXC22MEFC16X20
JLCPCB Part #
C1601083
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 16mm 20mm 22uF 400V 7.5mm 760mA@100kHz ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS