63YXH180MEFCG412.5X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63YXH180MEFCG412.5X16
JLCPCB Part #
C6080366
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16mm 180uF 63V ±20% Plugin,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS