LGN2W121MELZ35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGN2W121MELZ35
JLCPCB Part #
C3723550
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V 720mA@120Hz ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS