LLS2A152MELZ
MFR.Part #
LLS2A152MELZ
JLCPCB Part #
C1588668
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 1500uF 2.45A@120Hz 22mm 3000hrs@85℃ 35mm ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS