450HXC68MEFCSN22X30
MFR.Part #
450HXC68MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1608461
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 450V 68uF 938mA@10kHz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS