100YXG390MEFCGC18X20
MFR.Part #
100YXG390MEFCGC18X20
JLCPCB Part #
C5473293
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 18mm 20mm 390uF ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS