25MS510MEFCT55X5
MFR.Part #
25MS510MEFCT55X5
JLCPCB Part #
C1594077
Package
Plugin,D5xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10uF 25V 2mm 40.5mA@10kHz 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS