50YXG1000MEFCGC18X20
MFR.Part #
50YXG1000MEFCGC18X20
JLCPCB Part #
C1599083
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 18mm 2.49A@100kHz 20mm 50V 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS