63ZLH120MEFCT810X12.5
MFR.Part #
63ZLH120MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C1595216
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 12.5mm 120uF 150mΩ 362.5mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS