450HXC68MEFC22X30
MFR.Part #
450HXC68MEFC22X30
JLCPCB Part #
C1605940
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 450V 670mA@120Hz 68uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors