450HXC150MEFCSN25X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450HXC150MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C3722044
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.49A@120Hz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 25mm 40mm 450V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS