400MXG82MEFCSN22X25
MFR.Part #
400MXG82MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1668160
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.092A@10kHz 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 400V 82uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS