25WXA4700MEFCGC18X25
MFR.Part #
25WXA4700MEFCGC18X25
JLCPCB Part #
C6373178
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-25℃~+125℃ 18mm 2000hrs@105℃ 25V 25mm 4700uF ±20% Plugin,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS