450BXC4R7MEFCT78X20
MFR.Part #
450BXC4R7MEFCT78X20
JLCPCB Part #
C1650256
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 20mm 3.5mm 4.7uF 450V 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS