400MXH560MEFCSN30X45
MFR.Part #
400MXH560MEFCSN30X45
JLCPCB Part #
C3721935
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.18A@120Hz 2000hrs@105℃ 30mm 400V 45mm 560uF ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS