160BXW100MEFR12.5X20
MFR.Part #
160BXW100MEFR12.5X20
JLCPCB Part #
C2843230
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12.5mm 160V 20mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS