180MXC680MEFC25X35
MFR.Part #
180MXC680MEFC25X35
JLCPCB Part #
C1604974
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.78A@120Hz 10mm 180V 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 680uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors