420VXG470MEFCSN35X40
MFR.Part #
420VXG470MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1612392
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+150℃ 10mm 2.702A@10kHz 35mm 40mm 420V 470uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS