50USG5600MEFCSN22X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50USG5600MEFCSN22X40
JLCPCB Part #
C1582855
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 22mm 3.43A@120Hz 3000hrs@85℃ 40mm 50V 5600uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS