100YXH150MEFCGC16X16
MFR.Part #
100YXH150MEFCGC16X16
JLCPCB Part #
C1597672
Package
Plugin,D16xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 110mΩ 150uF 16mm 16mm 447.5mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS