450VXG150MEFCSN30X25
MFR.Part #
450VXG150MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1584581
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+150℃ 1.08A@120Hz 10mm 150uF 25mm 30mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS