35TXW180MEFC6.3X25
MFR.Part #
35TXW180MEFC6.3X25
JLCPCB Part #
C5114805
Package
Plugin,D6.3xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 180uF 2.5mm 25mm 35V 6.3mm 605mA@120Hz 7000hrs@105℃ ±20% Plugin,D6.3xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS