420USH1000MEFC35X50
MFR.Part #
420USH1000MEFC35X50
JLCPCB Part #
C1610786
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 3.65A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 420V 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS