475MXH180MEFCSN35X25
MFR.Part #
475MXH180MEFCSN35X25
JLCPCB Part #
C1588272
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.15A@120Hz 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25mm 35mm 475V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS