400USH1000MEFC35X50
MFR.Part #
400USH1000MEFC35X50
JLCPCB Part #
C1611578
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 3.76A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 400V 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS