420MXK560MEFCSN35X35
MFR.Part #
420MXK560MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C1589812
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.97A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 420V 560uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS