450BXC47MEFCGC18X25
MFR.Part #
450BXC47MEFCGC18X25
JLCPCB Part #
C1601064
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@100kHz 12000hrs@105℃ 18mm 25mm 450V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS