400HXG100MEFCSN22X25
MFR.Part #
400HXG100MEFCSN22X25
JLCPCB Part #
C1580254
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.15A@120Hz 100uF 10mm 22mm 25mm 3000hrs@105℃ 400V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS