450BXC4R7MFFCT810X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450BXC4R7MFFCT810X16
JLCPCB Part #
C2905943
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 16mm 4.7uF 450V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS