EKMM251VNN821MA35M
MFR.Part #
EKMM251VNN821MA35M
JLCPCB Part #
C1644431
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 250V 3.45A@50kHz 3000hrs@105℃ 303mΩ@120Hz 35mm 35mm 820uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS