420MXC330MEFCSN35X35
MFR.Part #
420MXC330MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C1609112
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.016A@10kHz 3000hrs@105℃ 330uF 35mm 35mm 420V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS