400MXC390MEFCSN35X35
MFR.Part #
400MXC390MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C3724500
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.6A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 390uF 400V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS