420MXG390MEFCSN35X35
MFR.Part #
420MXG390MEFCSN35X35
JLCPCB Part #
C1609980
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.75A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 390uF 420V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS