25JGV330M10X10.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25JGV330M10X10.5
JLCPCB Part #
C2166028
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@105℃ 25V 330uF 540mA@10kHz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS