420MXG330MEFCSN30X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
420MXG330MEFCSN30X35
JLCPCB Part #
C1608891
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.296A@10kHz 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 35mm 420V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS