400VXG330MEFCSN25X50
MFR.Part #
400VXG330MEFCSN25X50
JLCPCB Part #
C1608694
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+150℃ 1.8A@120Hz 10mm 25mm 330uF 400V 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS