400SXC82MEFCSN22X30
MFR.Part #
400SXC82MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C3722699
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 400V 560mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS