200PK220MEFCGC16X31.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200PK220MEFCGC16X31.5
JLCPCB Part #
C6990742
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-25℃~+85℃ 16mm 200V 220uF 31.5mm ±20% Plugin,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS