420MXG330MEFCSN25X50
MFR.Part #
420MXG330MEFCSN25X50
JLCPCB Part #
C1137067
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.74A@120Hz 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 330uF 420V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS