400VXH470MEFCSN30X40
MFR.Part #
400VXH470MEFCSN30X40
JLCPCB Part #
C1648079
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.93A@120Hz 10mm 30mm 400V 40mm 470uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS