400VXH330MEFCSN25X40
MFR.Part #
400VXH330MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C3725273
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.66A@120Hz 10mm 25mm 330uF 400V 40mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS